• Dededimos Group srl, Bronze Art Ltd. ve Cura Hellas firmalarının ortak olarak oluşturdukları bir gruptur.Dededimos firması ünlü Yunan tasarımcı Michalis Aslanis ile çalışmaktadır ve mükemmel tasarımlar sonucu çok geniş ürün yelpazesine sahip “By Aslanis” serileri üretilmektedir.Tasarımlarını ayrıcalıklı kılan özellikleri sade zerafeti, formlardaki incelik ve aynı zamanda seçtiği pahalı malzemelerdir.
  • Aynı zamanda Settler, gerçek mücevherler ve kıymetli metaller ile şaşırtıcı bir şekilde zenginleştirilerek muhteşem dekoratif öğeler haline dönüştürülür.Çok değişik ve sayısız müşteri istekleri,sunulan çok çeşitli ürünlerle uyumlu bir şekilde yerine getirilir.
  • Dededimos üretiminin en önemli amacı banyo aksesuarı piyasasındaki belirgin yerini ürünlerindeki kalite ve fiyat dengesi ile koruyarak lüks ürünlerini ulaşılabilir hale getirebilmektir. Ürünlerin imalatında krom-pirinç kaplamadan 18/10 paslanmaz çeliğe, ve Aynalar için saten, parlak cama, telebe gore orjinal Swarovski kristal, 18 karat altın ve hatta kalite sertifikalı pırlantalar kullanılabilir. Kullanılan tüm malzemeler değerlerine gore tamamen garanti altındadır.
  • Dededimos group ürünlerinin tanınması, daha geniş kitlelere ulaşması hedefinin farkında olarak Bologna-Cersaie, Rimini-Guest, Londra-Hotelympia ve Chicago-Bathroom Trade gibi birçok fuara katılım göstermektedir. Seçkinlik. Dededimos setleri orjinal ve çekicidir, aynı zamanda stilindeki modernliği kesin bir kararlılıkla korur. Pahalı materyaller.Yaratıcılık sınır tanımaz…Dededimos banyo aksesuarları kıymetli taşlarla bezenirken sınırsız bir düzenleme uygulanır. Hızlı servis.Firma bütün başvurulara en kısa zamanda ve en mükemmel garanti ile, dakik olarak cevap vermek üzere yapılanmıştır.